lipamtbmaraton18

MARATON MTB - II Lipa MTB Maraton. Lipno 2.06.2018

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Patryk KrajewskiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMPoznańZapłacono
2.Adam OsenkowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
MEGALIA ToruńToruńZapłacono
3.Roman WernikMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
brakŚwiecieZapłacono
4.Bartosz BejmMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Bejm TeamKołoZapłacono
5.Mariusz NierychlewskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
brakLipnoZapłacono
6.Józef SejkowskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
www.plastjan.com.plŚwiecieZapłacono
7.Fabian WeisbrótMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
www.plastjan.com.plŚwiecieZapłacono
8.MARIUSZ SIWAMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
ROWEROWE LIPNOLIPNOZapłacono
9.Paweł LewandowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Spółdzielnia RowerowaIławaZapłacono
10.Adam SmętkowskiMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
ZSEL WłocławekWłocławekZapłacono
11.Jakub SzulcChłopcy(14-15lat)MALUTKI
SzosaŻninPrzyłęki
12.Jarosław SzulcMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
SZULC TEAMPrzyłękiZapłacono
13.DOMINIK KACZMAREKMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Termy Uniejów Sieć Pizzerii K2KOŁOZapłacono
14.Ryszard JakubowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
ilawaIławaZapłacono
15.Andrzej KłodawskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
BRAKNowe Miasto LubawskieZapłacono
16.Filip DorschChłopcy(14-15lat)MALUTKI
NbikeAkademyBydgoszcz
17.Tymon ZiółkowskiChłopcy(10-11lat)MALUTKI
brakBydgoszcz
18.Filip DorschChłopcy(14-15lat)MALUTKI
NbikeAcademyBydgoszcz
19.Paweł NierychlewskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
INSTALDOMPłock Zapłacono
20.Daniel LorenzMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Kibolski KSKiekrzZapłacono
21.Tomasz JanikMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
KT MTB TEAMBydgoszcz
22.Aurelia BącławekKobiety(40+)KRÓTKI
Forma GrudziądzGrudziądzZapłacono
23.Marcin WociórMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
-WłocławekZapłacono
24.Rafał KarkowskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
25.Kasper LewickiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
---------------Lipno
26.Dariusz ŁabudaMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Spółdzielnia RowerowaIławaZapłacono
27.Paweł RatajczakChłopcy(10-11lat)MALUTKI
N-Bike AcademyMaksymilianowo
28.Robert RatajczakMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Iron MAX TeamMaksymilianowoZapłacono
29.Karol KarwasińskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Consdata Supersportowy TeamPoznań
30.EDYTA CZARNECKAKobiety(20-29lat)KRÓTKI
WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWMOlsztynZapłacono
31.Piotr SzeflerMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
ŚwiecieŚwiecieZapłacono
32.Sebastian WróbelMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Cyklo BydgoszczBydgoszczZapłacono
33.Ryszard KamińskiMężczyźni(60+)KRÓTKI
Specialized TeamBydgoszczZapłacono
34.Paweł GlazińskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Rowerowe Koronowo MTB TeamKoronowoZapłacono
35.Marcin KruszczyńskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Orbit One Cycling TeamKwidzyn
36.Michał PrzybytekMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
ASE TREK GDYNIAGdyniaZapłacono
37.Marcin SzpanelewskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakLipnoZapłacono
38.Grażyna MierzejewskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
39.Krzysztof AppeltMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Depeche Mode BikeBydgoszczZapłacono
40.Marcin BednarczykMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakBiskupiecZapłacono
41.Krzysztof Wichowski Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
TTC Beretta Toruń ToruńZapłacono
42.Jędrzej DominiakChłopcy(10-11lat)MALUTKI
KS ZRYW Radziejówradziejów
43.Jacek JanuszMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
FSD SPORTBydgoszczZapłacono
44.Amelia DominiakDziewczynki(14-15lat)MALUTKI
KS ZRYW RadziejówRadziejów
45.Radoslaw RogalskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Professional HR / CB163BydgoszczZapłacono
46.Maciej Kamiński Mężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
Lipa MTBLipno
47.Magdalena MaćkowiakKobiety(30-39lat)DŁUGI
LuxtorpedyNowy DwórZapłacono
48.Martyna DykalskaDziewczynki(14-15lat)MALUTKI
UKS Cykliści RypiunRypin
49.Bogdan StępieńMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Luxtorpedy Nowy DwórZapłacono
50.Krzysztof ZielińskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team Olsztyn
51.Gabrysia ZegarskaDziewczynki(8-9lat)MALUTKI
Dogoń GrodziskGrodzisk Mazowiecki
52.Szymon KowszewiczMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
-TryszczynZapłacono
53.Szymon JaworskiChłopcy(10-11lat)MALUTKI
Dogoń GrodziskGrodzisk Mazowiecki
54.sebastian chybaMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
PkkpłockZapłacono
55.Bartłomiej KościńskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
brakLidzbarkZapłacono
56.Danuta BadowskaKobiety(40+)KRÓTKI
Golubsko-Dobrzynskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
57.Michał LewandowskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
I LO w GrudziądzuGrudziądzZapłacono
58.Krzysztof KarczewskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
-ToruńZapłacono
59.Nicola BienieckaDziewczynki(10-11lat)MALUTKI
WSKG Rowery Jamróz MONTIP TeamWłocławek
60.Marek KucharskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-DobrzyńZapłacono
61.Wioletta KucharskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-DobrzynZapłacono
62.Paweł HeinrichMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakBydgoszczZapłacono
63.Jakub ZielińskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
ŚwiecieŚwiecie
64.Paweł MirolewiczMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
BrakWłocławekZapłacono
65.Michał KozłowskiChłopcy(14-15lat)MALUTKI
KS Szosa ŻninŻnin
66.Mirosław KozłowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
KS Szosa ŻninŻninZapłacono
67.Marek KozłowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Klub Sportowy Szosa ŻninŻninZapłacono
68.Dariusz KurekMężczyźni(50-59lat)DŁUGI
Cyklo BydgoszczBydgoszcz
69.Joanna RzymkowskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
Golubsko-Dobrzyńskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
70.Mateusz WolniewiczMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Consdata SuperSportowy TeamMurowana GoślinaZapłacono
71.Sławomir DłoniakMężczyźni(50-59lat)DŁUGI
WSKG Rowery Jamróz Kenda Team Bogdany
72.Marcin UlicznyMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
73.Jolanta Sosnowska-DłoniakKobiety(40+)KRÓTKI
WSKG Rowery Jamróz Kenda TeamBogdany
74.Sebastian NowakMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Ks Sztajfa Gołaś Bikes ToruńToruńZapłacono
75.Michał NiewiadomyMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Cyklo BydgoszczBydgoszczZapłacono
76.SZYMON WIŚNIEWSKIMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
CENTURIAToruńZapłacono
77.Zuzanna PodgórskaDziewczynki(14-15lat)MALUTKI
Uks Cykliści RypinRypin
78.Marcin MałasMężczyźni(18-19lat)DŁUGI
BydgoszczZapłacono
79.Bożena CzerwińskaKobiety(40+)KRÓTKI
IP Kwidzyn Bike TeamRakowiecZapłacono
80.Tomasz SlipcewiczMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
IP Kwidzyn Bike TeamRakowiecZapłacono
81.Paweł HirschMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Cyklo BydgoszczBydgoszczZapłacono
82.Szymon SamburskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
eurobiurotorun.plZłotoriaZapłacono
83.ALEKSANDER KOSZCZKAChłopcy(12-13lat)MALUTKI
NIEZRZESZONYLIPNO
84.Slawomir FurmanekMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Mtb Start Trec KartuzyTczew
85.Włodzimierz LewandowskiMężczyźni(60+)KRÓTKI
niezrzeszonyWłocławekZapłacono
86.Mirosław StencelMężczyźni(60+)DŁUGI
JAKŚBUD BIEDRUSKOBiedruskoZapłacono
87.Leszek WojtalikMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
SilverharpBydgoszczZapłacono
88.Adam TerleckiMężczyźni(60+)DŁUGI
PoznańPoznańZapłacono
89.Hanna BielińskaKobiety(30-39lat)DŁUGI
Kobiety(30-39lat)KRÓTKI
brakBydgoszcz
90.Roman WilmańskiMężczyźni(60+)KRÓTKI
Zielona LipaLipnoZapłacono
91.Aleksander MalanowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
_LipnoZapłacono
92.Michał ZiembaMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Cyklo BydgoszczBydgoszczZapłacono
93.JACEK BRATKOWSKIMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BrowerowyBydgoszczZapłacono
94.Piotr NierzwickiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BART MTB TEAMSulnowoZapłacono
95.Michał WernerMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
GardenFlora MTB TeamŁabiszynZapłacono
96.Krzysztof KwaśniewskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIESkarszewoZapłacono
97.Tomasz ReinholzMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
ŚwiecieŚwiecie Terespol PomorskiZapłacono
98.Marian ReinholzMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
ŚwiecieŚwiecieZapłacono
99.Wojciech KowalewskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BrowerowyBydgoszczZapłacono
100.Agnieszka PrzekwasińskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
BrowerowyBydgoszczZapłacono
101.Mikołaj TuszyńskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
MTB Racing TuszyńskiKowalewoPomorskieZapłacono
102.Robert WilmańskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
lipa mtblipnoZapłacono
103.Przemyslaw SnowackiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BydgoszczBydgoszczZapłacono
104.piotr gadajMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
kill billlipnoZapłacono
105.Michał SŁOMSKI Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Consdata supersportowy team Murowana GoślinaZapłacono
106.Michał JankowskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
LipnoZapłacono
107.Sławomir KrzyżykowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
KS SPRINT GRĘBOCINGrębocinZapłacono
108.Jędrzej TeperChłopcy(8-9lat)MALUTKI
WSKG Rowery Jamróz MONTIP TeamNowa Wieś
109.Łukasz TrojanowskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
BrakŚwiecieZapłacono
110.Piotr JurczakMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Zadroga Racing TeamBydgoszczZapłacono
111.adam kuczyńskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
43WłocławekZapłacono
112.Dariusz PacukMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
PacukiToruń
113.Anna KruszyńskaKobiety(40+)KRÓTKI
OrkaMasters IławaLubawaZapłacono
114.Paweł SzymkowiakMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
brakBydgoszczZapłacono
115.Monika Rupar- ZawadzkaKobiety(40+)DŁUGI
Kobiety(40+)KRÓTKI
Virtual Runner ClubLipnoZapłacono
116.Michał JanuszewskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
BrakBydgoszcz
117.Artur Cirug Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BrakBydgoszcz Zapłacono
118.Paweł AleksińskiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
NJS MTB WłocławekWłocławekZapłacono
119.Sławomir KowandaMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Orka Masters IławaLubawaZapłacono
120.Patryk WichrowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakLipnoZapłacono
121.Mirosław SzmońMężczyźni(60+)DŁUGI
Rowerowa BrzozaBydgoszczZapłacono
122.Mateusz KuczewskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
LuxtorpedyKruszyn KrajeńskiZapłacono
123.Łukasz KarwickiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
KrejziRowerDąbrowa ChełmińskaZapłacono
124.Łukasz SilarskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚwiecieZapłacono
125.Małgorzata SilarskaKobiety(40+)DŁUGI
Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚwiecieZapłacono
126.Adam SieradzkiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Inowrocław Team MTBInowrocławZapłacono
127.Krzysztof WojciechowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
JanikowoJanikowoZapłacono
128.Konrad MiklasMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
JanikowoJanikowoZapłacono
129.Wojciech ZupaMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
SISU-OWB teamBydgoszczZapłacono
130.Marek ObieleckiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
SSJWłocławekZapłacono
131.Sławomir SzumskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
KM Truchcik ŁubiankaToruńZapłacono
132.Patryk BaduraMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Michelin Bloomnet TeamOlsztyn
133.Paulina AppeltDziewczynki(8-9lat)MALUTKI
N-Bike AcademyBydgoszcz
134.Tomasz BudzińskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
CYKLO BYDGOSZCZBydgoszczZapłacono
135.Joanna Brzustewicz-ZiółkowskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
BrakBydgoszczZapłacono
136.Krystian ZiółkowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BrakBydgoszczZapłacono
137.Krzysztof GałgańskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
OsielskoOsielskoZapłacono
138.Krzysztof ŁuczakMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Inowrocław Team MTB InowrocławZapłacono
139.Marek MazurkiewiczMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Spina FordonBydgoszczZapłacono
140.Rafał SZTUROMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
SISU-OWB teamLUBICZZapłacono
141.Radosław WąsewiczMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Rowerowe LipnoLipnoZapłacono
142.Rafał SzpontMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Klub Forma GrudziądzGrudziądzZapłacono
143.Klaudia SosińskaKobiety(20-29lat)KRÓTKI
Lipno
144.Piotr KamińskiMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
komobike scott WąbrzeźnoZapłacono
145.Bartosz JankowskiChłopcy(10-11lat)MALUTKI
LipnoLipno
146.Krzysztof KosteckiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
lipno
147.Damian LewandowskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Njs MTB WloclawekWłocławekZapłacono
148.Mateusz SztramkowskiMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
Niezrzeszony Golub-DobrzyńZapłacono
149.Łukasz GąsiorowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
brakPłońskZapłacono
150.Marek OniszkoMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
PłockPłockZapłacono
151.Daniel SkibińskiChłopcy(8-9lat)MALUTKI
KKS Masters BrodnicaBrodnica
152.Rafał ŚciślewskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakWłocławekZapłacono
153.Andy Mayea FabregasMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
-WłocławekZapłacono
154.Adam KrzyżykowskiChłopcy(8-9lat)MALUTKI
KS SPRINT GRĘBOCINGrębocin
155.Jakub KRZYŻYKOWSKIChłopcy(14-15lat)MALUTKI
KS SPRINT GRĘBOCIN GRĘBOCIN
156.Joanna KalinowskaKobiety(40+)KRÓTKI
Cykliści RypinRypinZapłacono
157.Adam FydryszewskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
-WłocławekZapłacono
158.Cezary BijakMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
PłockPłock
159.Kamil OzimkowskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
WYWROTOWCY SKĘPESkępe
160.Mariusz KaczyńskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
NMLNowe Miasto LubawskieZapłacono
161.Paweł TeperMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Chłopcy(8-9lat)MALUTKI
WSKG Rowery Jamróz MONTIP TeamNowa Wieś
162.Tomasz BienieckiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
WSKG Rowery Jamróz MONTIP TeamWłocławekZapłacono
163.Grzegorz BłaszczykMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Płocki Klub Kolarski PłockZapłacono
164.Przemysław BehnkeMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
POLSKI KLUB MTBPłockZapłacono
165.Grzegorz DziedzicMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
bez klubuGrudziądz
166.Paweł StasińskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakBydgoszczZapłacono
167.Katarzyna WilmańskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
LipaLipnoZapłacono
168.Patryk GłąbChłopcy(10-11lat)MALUTKI
Lipa MTB Lipno
169.Jakub GłąbChłopcy(12-13lat)MALUTKI
Lipa MTB Lipno
170.ADAM MAŃCZAKMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
KLUB FORMAGRUDZIADZZapłacono
171.Paweł RudzińskiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Twister TeamMławaZapłacono
172.Jarosław WołosiukMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
Cryospace OlsztynOlsztyn
173.ARKADIUSZ ŻUCZEKMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
GDYNIASUCHY DWÓRZapłacono
174.Norbert JędrzejczykMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakBydgoszczZapłacono
175.Iwona RzeczkowskaKobiety(20-29lat)KRÓTKI
Wywrotowcy SkępeSkępe
176.Dariusz KoźmińskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
-----------WłocławekZapłacono
177.Tomasz KaźmierczakMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
AGRO-MIL MTB green teamGrudziądzZapłacono
178.Arek PetkaMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
KLUB KOLARSKI LEW LEBORKLębork
179.Robert CyranowiczMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Warszawa
180.Marcin PraxmajerMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Płocki Klub KolarskiPłock
181.MARIUSZ KOPROWSKIMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
-PŁOCKZapłacono
182.Marcin Szpanelewski Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Brak Lipno
183.Paweł KrzyżanowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
OwadyWłocławekZapłacono
184.Maciej KorytowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Rowerowe Lipno LipnoZapłacono
185.Tomasz Sajnaga Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
LIPA MTBLipno Zapłacono
186.ADAM KRAŚNICKIMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BRAKTORUŃZapłacono
187.Włodzimierz WiśniewskiMężczyźni(50-59lat)KRÓTKI
niezrzeszonyToruńZapłacono
188.Katarzyna PakulskaKobiety(20-29lat)DŁUGI
ADALIGHT AREALAMPGostyninZapłacono
189.Tomasz ŻychowiczMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Włocławek MTB Rondo Falbankawłocławek
190.Sławek ŁątkowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
OrkaMasters IławaLubawaZapłacono
191.Dariusz Szpanelewski Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
LipnoLipnoZapłacono
192.Pawel SzczygielskiKobiety(30-39lat)KRÓTKI
nie mamSzczytno
193.Krystian WojciechowskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
WSKG Rowery Jamróz Montip TeamWieniec
194.Adam PoniatowskiMężczyźni(50-59lat)DŁUGI
Włocławek MTB Rondo FalbankaWłocławekZapłacono
195.Patryk WronaMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
WSKG Rowery Jamróz MONTIP TEAMWłocławek
196.Joanna FilipczykKobiety(40+)KRÓTKI
Ostróda RunnersOstróda
197.Tomasz StrzemiecznyMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
-PłockZapłacono
198.Katarzyna PiechnaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
ŚwiecieZapłacono
199.Jarosław PiechnaMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
_ŚwiecieZapłacono
200.Piotr StraszewskiMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
Lumac Like Bike WTR WłocławekWłocławek
201.Sylwia RzeczkowskaKobiety(30-39lat)KRÓTKI
WYWROTOWCY SKĘPESkępeZapłacono
202.Piotr KozłowskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
GTRGOLUB-DOBRZYŃZapłacono
203.Korneliusz SzcześniakMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Niewojownicze Żółwie NinjaOsięcinyZapłacono
204.Tomasz ImpertMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
LIPA MTB LipnoZapłacono
205.Adam MowińskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BrakNowe miasto lubawskieZapłacono
206.Magdalena WenderlichKobiety(30-39lat)KRÓTKI
brakLipnoZapłacono
207.Kajetan KozłowskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Niewojownicze Żółwie NinjaToruńZapłacono
208.Wojciech LipkowskiMężczyźni(16-17lat)KRÓTKI
-ŚwiecieZapłacono
209.Marek FabiańskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
DreptakiŁódźZapłacono
210.Michał JaworskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Dogoń GrodziskGrodzisk MazowieckiZapłacono
211.Marcin KowalskiMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
Rowerowe LipnoLipno
212.Włodzimierz Zielonka Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Airbaike Płock Zapłacono
213.Andrzej KalichMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
CYKLISCI RYPINRYPIN
214.Przemysław WojtalChłopcy(8-9lat)MALUTKI
Rower Lipno
215.Rafał KamińskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
brak BydgoszczZapłacono
216.Krzysztof WentaMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKBożepole Wielkie
217.Piotr RzeszutekMężczyźni(20-29lat)DŁUGI
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Sierakowice
218.Justyna PomietlakKobiety(30-39lat)KRÓTKI
BrakPoznańZapłacono
219.Krzysztof PiątekMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
BRAKMełnoZapłacono
220.Krzysztof PiaseckiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Cyklisci RypinRypinZapłacono
221.Adam PODGÓRSKIMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Cykliści RypinRypinZapłacono
222.Jarosław SzychMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
49 BlotWielki LUBIEŃZapłacono
223.Andrzej RzepkaMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
Team BrzozieWielki Głęboczek
224.Ewa RzepkaKobiety(40+)KRÓTKI
Team BrzozieWielki Głęboczek
225.Adrian Przybylski Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
LIPA MTBLipnoZapłacono
226.Karolina WłodarczykKobiety(30-39lat)KRÓTKI
Pniówek
227.Mariusz WłodarczykMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
-PniówekZapłacono
228.Łukasz MaroszekMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
MTB4funWieniecZapłacono
229.Sebastian SzyperMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
MTB SENSOR REHABILITACJABydgoszczZapłacono
230.Michał ZurelMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Cyklisci rypinRypin
231.Łukasz AleksandrowiczMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakLidzbarkZapłacono
232.Marcin KowalskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
DnwDobrzyń Nad WisłąZapłacono
233.Tomasz DominiakMężczyźni(40-49lat)DŁUGI
KS ZRYW RadziejówRadziejówZapłacono
234.Marcin Chojnicki Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Rowerowe Lipno Lipno Zapłacono
235.Bartosz JaworskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
Epidemia Cyklozy MTB SuszKwidzyn
236.Paweł SeifertMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
PłockPłockZapłacono
237.Paweł MurszewskiMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Pomorek CrewToruń
238.Łukasz AlaszkiewiczMężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Rowerowe LipnoLipnoZapłacono
239.Michał WyżlicMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
Komobike ScottLubawaZapłacono
240.Dariusz ŁańcuckiMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
SkępeSkępe
241.Bartek BorkowiczMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
LIPA MTBLipno
242.Tomasz RyżekMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
ToruńZapłacono
243.Mariusz GłabMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
LIPA MTBLipnoZapłacono
244.Piotr PrzybyszewskiMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
ZENISolec kujawskiZapłacono
245.Marcin SzmajdaMężczyźni(30-39lat)DŁUGI
LIKEBIKEWłocławekZapłacono
246.Izabela KwiatkowskaKobiety(20-29lat)KRÓTKI
MtbLipnoZapłacono
247.MAREK STREKMężczyźni(40-49lat)KRÓTKI
BRAKLipnoZapłacono
248.Paweł WenderlichMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
BrakLipnoZapłacono
249.Radosław ZielińskiMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
brakbydgoszczZapłacono
250.Łukasz BautembachMężczyźni(30-39lat)KRÓTKI
.Lipno
251.Stanisław Zaborowski Mężczyźni(20-29lat)KRÓTKI
Lipa MTBLipno